Zoek

Holland Colours

30 oktober 2009

Holland Colours bracht vrijdagavond tegenvallende halfjaarcijfers naar buiten. Het had veel erger kunnen zijn, meldt de producent van verfpigmenten. Maar of dat voor aandeelhouders een geruststelling is.

Door de recessie zag de maker van kleurstoffen voor kunststoffen en plastics zowel de omzet als het netto resultaat van het gebroken boekjaar 2009/2010 dalen.

Halfjaar rapportage 

De omzet nam in de eerste helft van het boekjaar met 18 procent af tot 26,1 miljoen euro vergeleken met dezelfde periode een jaar eerder. Het nettoresultaat kwam uit op 0,6 miljoen euro tegenover 1 miljoen euro een jaar terug.

Zonder kostenbesparingen en een verbetering van de brutomarge waren zowel netto resultaat als omzet verder gedaald dan nu het geval is, meldt het concern.


Alles over Holland Colours

Reageer op dit artikel


Om te kunnen reageren dient u in te loggen.
Uw reactie verschijnt op deze website. Wees voorzichtig met persoonlijke gegevens op internet.

Heeft u nog geen gebruikersnaam, klik hier

Ik ben mijn wachtwoord vergeten

Fondsen selecteren en zien

Niet de juiste FlashPlugin?
U heeft waarschijnlijk niet de juiste FlashPlugin geinstalleerd.

De laatste versie kun u hier verkrijgen. U wordt dan naar een andere pagina doorverwezen waar u de juiste plugin kunt downloaden en installeren.

Het zou ook kunnen dat javascript uit staat in uw browser. Deze dient u aan te zetten.

80dB