Persbericht

Vedior schikking algemeen verbindend verklaard

15-07-2009

Vanochtend heeft het gerechtshof Amsterdam de door de VEB met Randstad overeengekomen schikking voor gedupeerde aandeelhouders Vedior algemeen verbindend verklaard.

De schikking betreft een vergoeding voor het verlies dat aandeelhouders leden toen in de ochtend van 30 november 2007 de koers van het aandeel Vedior met bijna 20% steeg na geruchten over een overname door Randstad.
Daarop werd de handel in het aandeel stilgelegd en maakte Vedior – daartoe gedwongen door de AFM – bekend dat zij oriënterende gesprekken voerde met Randstad over de overname die inmiddels een feit is.

Voor gedupeerde beleggers die op 30 november 2007 tussen 09:00 uur en 11:34 uur hun aandelen Vedior hebben verkocht, is een bedrag van 4,25 miljoen euro beschikbaar voor compensatie. De schikking geeft deze aandeelhouders een compensatie van circa 80 procent van het verschil tussen de verkoopprijs en de prijs van het aandeel toen de handel diezelfde middag om 13.20 uur werd hervat.

De voor dit doel opgerichte Stichting Uitvoering Vedior Schikking zal de feitelijke afwikkeling van de schikking nog dit jaar ter hand nemen. Middels oproepingen in landelijke dagbladen in binnen- en buitenland zullen gedupeerde aandeelhouders binnenkort worden geïnformeerd over de wijze waarop zij hun claims kunnen indienen.

Voor meer informatie of aanmelding: zie www.veb.net/vedior of www.vediorschikking.nl

Vereniging van Effectenbezitters

Fondsen selecteren en zien

Niet de juiste FlashPlugin?
U heeft waarschijnlijk niet de juiste FlashPlugin geinstalleerd.

De laatste versie kun u hier verkrijgen. U wordt dan naar een andere pagina doorverwezen waar u de juiste plugin kunt downloaden en installeren.

Het zou ook kunnen dat javascript uit staat in uw browser. Deze dient u aan te zetten.
stocks
Stijgers:
ASMI 8,28%
Reed Elsevier 3,97%
Logica 3,91%
ING Groep 1,31%
Heijmans 1,15%
Dalers:
Oce-9,68%
Wessanen-5,86%
Mediq-3,16%
Unilever-2,66%
KPN-2,57%

Uitgelicht

Actie Shell
Actie Shell

De afwikkeling van de Shell schikking is van start gegaan. Gedupeerde aandeelhouders kunnen nu hun claims indienen. Shell stelt totaal ruim 389 miljoen dollar ter beschikking aan de gezamenlijke gedupeerde beleggers buiten de Verenigde Staten.

lees verder »

Actie VDM
Actie VDM

Aandeelhouders Van der Moolen zijn stelselmatig verkeerd ingelicht over de situatie bij het inmiddels failliete handelshuis. Een onderzoek moet duidelijkheid scheppen. 

lees verder »

Actie Fortis
Actie Fortis

'De balans is in orde,' zei Fortis-ceo Votron. Een half jaar later waren aandeelhouders hun geld zo goed als kwijt. Een miljardendrama

lees verder »

Verliespolis
Verliespolis

Miljarden euro's hebben verzekeraars verdiend aan beleggingsproducten. Door torenhoge, vaak verborgen kosten te berekenen. De VEB sloot allianties en kwam in actie.

lees verder »

Actie KPNQwest
Actie KPNQwest

Acht jaar na het faillisement van KPNQwest is de VEB op weg financiële compensatie voor gedupeerde beleggers te krijgen.

lees verder »

Actie World Online
Actie World Online

World Online en de banken hebben bij de beursgang van World Online onrechtmatig gehandeld tegenover de beleggers.       

lees verder »

Actie Landis
Actie Landis

Landis heeft het beleggend publiek en de aandeelhouders onjuist, onzorgvuldig en niet tijdig geïnformeerd. De VEB heeft - ondanks het faillissement - een enquêteprocedure gestart. 

lees verder »

Actie LCI
Actie LCI

De Ondernemingskamer heeft geen wanbeleid kunnen vaststellen bij het failliete technologiebedrijf LCI.
Daarvoor was het onderzoek waarop de OK zich moest baseren te beperkt.   

lees verder »

80dB